Dragon Knight

dragon_knight_dota_2_by_longai-d6jvqsz

zagraj

Zostań pogromcą smoków!

Dawno temu ten świat przeżył już inwazję tytanów. Został jednak ocalony przez mężnego rycerza. Teraz tym magicznym ziemiom znów zagraża niebezpieczeństwo: córka króla została porwana, a wszędzie dookoła krążą krwiożercze bestie. Gdzież jesteś, wybawco? Dziś to właśnie ty możesz się stać obrońcą królestwa. Wystarczy zagrać w Dragon Knight na naszym portalu. Ta wspaniała gra MMORPG ukazała się niedawno, jednak już ma ogromną rzeszę fanów na całym świecie. Spróbuj i ty! Ruszaj do świata, w którym króluje magia. Poznaj sztukę czarodziejstwa, walcząc jako mag, lub wybierz potężnego wojownika, walczącego mieczem i strzałami. Wyślij postać do walki i zobacz, co potrafi nasz system potyczek. Podróżuj po bezkresnych ziemiach świata Dragon Knight, poznawaj niesamowitych pomocników, dokonuj wielkich czynów i odzyskaj wspomnienia. A jeśli strach jest ci obcy, ożyw dyszącego ogniem smoka i zostań legendarnym Smoczym Rycerzem.

Cechy gry:
•    Piękna grafika i szczegółowo odwzorowany świat gry
•    Turowy system walk
•    Możliwość organizowania oddziału, brania wrogów w niewolę i ratowania przyjaciół
•    Niesamowite wydarzenia. zarówno dziennie, jak i jednorazoweNowość: Zostań pogromcą smoków!

Razem ze wydaniem gry, startują też początkowe wydarzenia (zakładka „Nowy event serwera” w oknie „Popularne eventy” ) — wydarzenia aktywne od dnia uruchomienia nowego serwera do określonej daty. Dostępne od 20. poziomu.

Podnieś poziom

Długość wydarzenia — 7 dni.
Należy szybciej niż inni podwyższyć poziom swojej postaci do wskazanej wartości. Liczba nagród jest ograniczona i została podana w informacji o wydarzeniu.

Źródło :  101XP

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Powered by WordPress | Designed by: wordpress 4 themes | Thanks to Free WP Themes, Download Free WordPress Themes and